Nové plány? Videa!

15. ledna 2015 v 14:27 | Lucie N. |  Jak se mám?
Zdravím všechny háčkovací fandy (vlastně fanynky) :-) ! Je to už nějaká doba, kdy mě napadlo natáčet videa. Ne, nechtěla jsem točit make up tutoriály, co jsem dostala k vánocům apod., ale něco JINÉHO.

Mým obrovským koníčkem je háčkování, ale přiznejme si, že výběr z českých návodů není tak široký, jako z těch anglických (nebo i španělských apod.). Když už najdu pěkný návod, musela bych za něj zaplatit. A to mě přestalo bavit. Začala jsem tedy hledat cizojazyčné, konkrétně anglické tutoriály a naučila se jim celkem obstojně rozumět.

Co tím chce básník říct? Že jsem se rozhodla vnést do českého internetu více těch návodů, aby i ti, kteří anglickým návodům nerozumí, nebo je nechtějí překládat, měli více inspirace pro své tvoření.

Samozřejmě nemám v úmyslu brát cizí návody a doslova a do písmene je přeložit, to ani náhodou. Naučila jsem se díky nim spoustu nových vzorečků, včetně jednoho, ze kterého jsem naprosto nadšená - tuniský vzor. Asi ho ale budete znát, není to jen jeden vzoreček, ale jedná se o háčkování dlouhým háčkem, kterým vykouzlíte třeba i vzor vypadající jako pletený :-).

Také jsem přišla na to, jak se dělají "copánky".. Prostě vzorek, který je hodně častý u pletení, ale dlooouho jsem nikde nemohla najít, jak by se dal uháčkovat.

Nebudu to tu dále rozvádět, zkrátka a jednoduše chci začít natáčet videa na YOUTUBE s (doufám) užitečnými návody pro české slečny a ženy a tím je samozřejmě motivovat k tvoření :-).

Pro kvalitu videí jsme zatím udělali maximum a zrovna levné to nebylo - mikrofon, světla.. Doufám tedy, že vás to zaujme a budete se na mě rády koukat.

Na youtube mě najdete na tomto odkazu: https://www.youtube.com/channel/UC3GIFcEMibhFPWIq9taXJbA

Každopádně ale prosím nečekejte hned zítra video, ani pozítří.. Jsem na tom časově strašně špatně - práce, škola, a když už mám chvíli času, trávím ho se svým přítelem, před kterým natáčet nechci, pouze nějaké části, se kterými mi bude pomáhat. Nechci hned na začátku vydat 50 nepropracovaných videí a potom už nevědět, co natáčet - videa tedy nebudou třeba několikrát týdně. No, rozhodnute po první videu a uvidím, kolik mi to bude brát času :-).

Můžete mě začít sledovat i na instagramu (odkaz je v menu).

Prozatím vám všem přeji krásné lednové dny a budu se na vás těšit i prvního videa!
P.S. budu ráda (pokud sem ještě někdo chodí), když mi napíšete do komentářů, jestli vás taková videa budou bavit :-).Na závěr bych chtěla říct ještě jednu informaci. A to takovou, že bych ráda dělala něco jako HAULy :-D - když nakoupím nějaké balvnky, tady vám je ukážu.

Rovnou dneska začnu, protože mi přišel balíček z Mojegalanterka.cz (poprvé jsem objednávala přízi na netu). Jednotlivá čísla na obrázku jsou pod ním i s odkazi, kde a za kolik jsem bavnky koupila :-)
1. ZDE - 37Kč

2. ZDE 22Kč

3. ZDE 27Kč


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama