Co používám?

Nákupy 2.0 Knoflíky + krabička

25. ledna 2015 v 22:57 | Lucie N.
Zdravím všechny, kteří ještě nespí!
Sháněla jsem nějakou krabičku nebo cokoliv jiného, do čeho bych mohla uschovávat své háčky.
A našla jsem!
Nejdřívě jsme se koukali u vietnamců, kde se mi jeden box opravdu moc líbil (byly na něm tématické obrázky - příze, jehly, nitě...), ale byl moc nízký, takže ty dlooouhé háčky by se do něj nevešly.
Koukli jsme se ještě tedy do Kiku a sehnali nejen plechovou krabičku s neskutečně roztomilým potiskem, ale i knoflíky.

Pozor! I když to vypadá, že je v krabičce knoflíků relativně hodně, tak to se vám jen zdá.
To by přeci nebylo ono, kdyby se prodejce nesnažil co nejvíc ušetřit a doprostřed 'skleničky' by nedal jakousi plastovou věc, aby byly knoflíky okolo ní.. Co z mého rádoby vysvětlování plyne? Že je tam tak o 1/2 míń knoflíků, než se na první pohled zdá.
Za toto balení s jehelníčkem na víčku jsem zaplatila 55Kč.

Ovšem abych jen nenadávala - z téhle krabičky jsem fakt unešená!
Taky se vám tak líbí ta micinka? :-)
Asi si do ní nalepím nějakou látku, nebo papír.. Protože v ní háčky dělají logicky neskutečný rachot!
Stála 79Kč.

Ještě vám sdělím jednu věc - dnes jsem natočila první návod (na ponožky) tak snad se mi zítra podaří jej sestříhat, nejdéle v úterý navečer bude určitě na youtube! :-)

Dobrou noc!!

Nákupy 1.0

20. ledna 2015 v 19:56 | Lucie N.
Krásný večer všem! Přišly mi dva balíčky z mého oblíbeného Ebay. Objednávala jsem si dlouhé háčky na tuniské háčkování a pak jakési 'zavírací špendlíky' na háčkování nebo pletení. Teda úplně řesně nevím, k čemu to má původně sloužit, ale u zahraničních youtuberek i blogerek, které to používají k označení začátku řadu při háčkování bez ukončování řady, což mi přišlo strašně praktické a lepší, než stále stříhat kousky příze a označovat si to s ní.Háčky přišly za 10 dní od zaplacení, což je za ten půl rok, co na ebay nakupuji, rozhodně nejrychlejší dodání! Cena také perfektní, prostě nemůžu nic vytknout, možná jen, že jsou některé háčky docela křivé, ale to jsou i jiné, které jsem už měla. V sadě najdete 11 barevných háčků různých velikostí (rozhodně si vyberete).


A další tu máme ta (říkejme tomu) značítka. V jednom balení jich má být 100.. To mi moc nepřijde, ale počítat to opravdu nebudu, budu jim věřit :-). 
 

Reklama